Z provozního řádu připomínáme

1. 9. 2009

1. Povinnost používat plavky s atestem, které pevně obepínají nožku dítěte. Plena je nedostačující, pokud dítě v plence do vody znečistí bazén stolicí, podílí se rodič na ceně výměny bazénové vody částkou 1500Kč. (plavky zakoupíte i v klubu

2. Povinnost včas vybírat náhrady za omluvené lekce. Více než 2 lekce lze převádět do dalšího kurzu pouze z důvodu dlouhodobé nemoci. Všechny další lekce propadají bez náhrady!!!

3. Kvůli omezené kapacitě herny lze přicházet do lekce nejdříve 15 min. před začátkem a odcházejte maximálně dvě hodiny po ukončení lekce.

5. Souhlasím s používáním osobních dat a fotek v plaveckém klubu Chobotnička a v náhradovém systému Auksys. Toto povolení platí po celou dobu navštěvování klubu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.